Studijas īpašniece, vadītāja.
Galvenā horeogrāfe. Vada INT/ ADV un Showteam.

SINTIJA SIN

Sintija ir horeogrāfe un dejotāja, kura jau kopš agras bērnības praktizē un apgūst dažādus deju stilus.

Savu profesionālo pieredzi guvusi ne vien Latvijā, bet arī ārvalstīs, uzstājoties visā Eiropā un piedaloties dažādās meistarklasēs Spānijā un ASV.

Savas iemaņas viņa ir attīstījusi pie tādiem pasaules slaveniem horeogrāfiem kā Yanis Marshall, kurš visā pasaulē ir pazīstams ar savu unikālo dejotprasmi augstpapēžu kurpēs un Shirlene Quigley – Beyonce, Missy Elliot un Rihannas dejotāja.

Aizvadīto gadu Sintija prasmes pilnveidoja Brodvejas deju centrā Ņujorkā un ir nesen atgriezusies, lai savas zināšanas un meistarību tālāk nodotu ikvienai SIN STILETTOS dejotājai.

Horeogrāfe, dejotāja un līdere, kas ar savu talantu prot iedvesmot un aizraut!

Sintija deju nodarbību pasniedzēja
Studijas īpašniece, vadītāja.
Dance Fit Body trenere.

JUSTINE APINE

Justīne ir dejotāja, sertificēta fitnesa trenere un uztura speciāliste, kura jau kopš mazotnes aktīvi nodarbojas ar sportu un dažādu deju stilu apgūšanu.

Profesionālo pieredzi guvusi sporta dejās, vairāk kā desmit gadus savas iemaņas attīstot caur Latīņamerikas un standartu deju ritmiem. Vēlme iepazīt neizmērojami plašo deju pasauli, Justīni aizveda pie mūsdienu un šova deju apgūšanas, caur kurām viņa sevi izzina un pilnveido arī šodien.

Apguvusi aktiermeistarības pamatus, 3 gadus bijusi viena no BK “VALMIERA” karsējmeiteņu līderēm, jau kopš bērnības piedalījusies dažāda mēroga skatuves projektos un aizvadītajos gados viņa aktīvi nodarbojas ar fitnesu, strādājot kā fiziskās sagatavotības trenere.

Apvienojot savu mīlestību pret sportu un deju, Justīne ir izstrādājusi aizraujošu, dinamisku un efektīvu treniņu programmu, kuras mērķis ir harmoniski attīstīts augums, kustību prasmju pilnveidošana un fizisko īpašību attīstīšana.

Studijas deju & deju fitnesa trenere.
Horeogrāfija BEG/INT & TEENS.

Elīza Eida

Elīzai - dejotāja un trenere ar profesionālo augstāko izglītību sporta zinātnē, kvalifikācijās - aerobikas vecākais treneris un sporta skolotājs.

Guvusi plašu pieredzi darbā ar bērniem strādājot bērnudārzā un skolā kā sporta skolotājs, kā arī vairāku gadu pieredze strādājot ar pieaugušajiem - veidojot
horeogrāfiju BK Ventspils karsējmeiteņu komandai, trenējot BK Valmieras karsējmeitenes & gatavojot DHL biroja darbiniekus uz karsēju čempionātiem.

Vadījusi dažāda veida fiziskās sagatavošanas treniņus un strādājusi sporta klubā Veselības Fabrika kā grupu nodarbību trenere.

Elīza palīdz izveidot stabilus pamatus dejas nākotnei, attīstot nepieciešamās prasmes, izturību, mērķtiecību un galvenais - mīlestību veiksmīgai deju karjerai - gan mazajām, gan lielajām dāmām!

Deju trenere & horeogrāfe. Vada SS BEG no 16 g.v.

Loreta Brauna

Loreta ar dejošanu nodarbojas kopš 3 gadu vecuma, tā ir viņas meditācija, mākslas un radošuma izpausme. Dejot prasmi viņa ir attīstījusi vairākās deju studijās, daudz darba ieguldījusi pašmācības ceļā, kā arī meistarklasēs pie viestreneriem.

Savu lielāko pieredzi Loreta ir guvusi 2016. gadā, sākot strādāt par BK Ventspils karsējmeiteņu treneri. Ikdienā komandu gatavojot ne tikai basketbola spēlēm, bet arī dažāda veida sporta un kultūras pasākumiem. Jau iepriekšējos gados viņa aktīvi iesaistījās dažādu šovu un horeogrāfijas tapšanā, tai skaitā arī sagatavojusi pāri pirmajai kāzu dejai.

Loreta mīl dejot un no sirds vēlas palīdzēt arī citiem pilnveidoties un veicināt dejotāju attīstību visā Latvijā!

BEG un BEG/ INT horeogrāfe un trenere, showgrupas dejotāja.

Sigita Liepiņa

Sigita dejo kopš sevi atceras un dejošanu uztver kā daļu no sevis. Tā pilveido un attīsta ne tikai fiziski, bet arī mentāli.
Kā liela daļa no mums, Sigita uzsāka savas deju gaitas tautas dejās un turpināja attīstīt savas prasmes sporta dejās un mākslas vingrošanā.
Jau agrā vecumā Sigita sāka dejot mūsdienu dejas pie Sintija Sin ( studijas vadītāja). Gadu garumā pārņēmusi zināšanas un prasmes, kā arī papildinājusi ar savu raksturu un disciplīnu - Sigita kļuvusi par spēcīgu dejotāju, horeogrāfu un treneri.
Tagad Sigita vēlas dalīties ar savu mīlestību pret deju ar citiem.