Studijas īpašniece, vadītāja.
Galvenā horeogrāfe.

SINTIJA SIN (Stalgeviča)

Sintija ir horeogrāfe un dejotāja, kura jau kopš agras bērnības praktizē un apgūst dažādus deju stilus.

Savu profesionālo pieredzi guvusi ne vien Latvijā, bet arī ārvalstīs, uzstājoties visā Eiropā un piedaloties dažādās meistarklasēs Spānijā un ASV.

Sintija ir viena no retajiem pasniedzējiem Latvijā, kas pilnīgi apguvusi HEELS deju specifiku - 6 mēnešu garumā Sintija apguva HEELS prasmes BRODVEJAS deju centrā , Ņujorkā , pie tādiem pasniedzējiem kā Yanis Marshall , kurš pasaulē pazīstams ar savu unikālo dejotprasmi augstpapēžu kurpēs un Shirlene Quigley ( Beyonce, Missy Elliot, Rihanna dejotāja un Queendom Crew vadītāja) , kā arī ļoti intensīvu mēnesi pavadīja MILLENIUM deju centrā un PLAYGROUND LA, Los Andželosā, pie Brinn Nicole ( Pumpfidence) , Amy Morgan ( Heels Technique Basics), Jersey Maniscalco ( Hottie Heels).

Paralēli pilnveidojusi zināšanas Street Jazz, Jazz Funk un House deju stilos - pie Jojo Gomez, Brian Friedman, Jeremiah Haynes u.c.

Sintija turpina pilveidoties ik dienas, vēlas attīstīt Latvijas dejotāju līmeni un vairot dejotāju iespējas pasaules mērogā.

Horeogrāfe, dejotāja un līdere, kas ar savu talantu prot iedvesmot un aizraut!

Sintija deju nodarbību pasniedzēja
LA Commercial & Dance Fit Body pasniedzēja.
Deju un deju fitnesa trenere.

Agnese Leja

Agnese ir pieredzējusi deju grupu pasniedzēja un horeogrāfe vairāk kā 15 gadus.

Sertificēta grupu fitnesa un personīgā fitnesa trenere.

Apmeklējusi dažāda stila deju seminārus Spanijā un ASV ( Yanis Marshall, Shirlin Quigley, Niki Kljun, Brinn Nicole, Lyle Beniga u.c.)
Dzīvojot Spānijā, Marbeljā, izveidojusi savu deju grupu "The Base 13" , aktīvi producējusi deju video klipus un veidojusi iestudējumus gan pieaugušiem, gan bērniem (Mad Hatters Camp 2 sezonas).

"Dance Fit Escapes" deju un fitnesa nometņu vadītāja.

Sertificēta:
„A.E.F.F. Spain - Asociación Española de Fisicoculturismo y Fitness” Personal Trainer November
„A.E.F.F. Spain - Asociación Española de Fisicoculturismo y Fitness” Fitness&Bodybuilding (fitnesa grupu sertifikats)
Nometņu vadītāja apliecība un 10 gadu pieredze sfērā.
„Starptautisko sacensību tiesneša apliecība" Competition Judge certificate.
Socialas psiholoģijas sertifikāts - 2016. gada Janvāris

Pieredze, zināšanas un nenogurdināma enerģija - raksturo Agnesi un viņas vērtīgās nodarbības!

HEELS deju trenere & horeogrāfe

Sigita Liepiņa

Sigita dejo kopš sevi atceras un dejošanu uztver kā daļu no sevis. Tā pilveido un attīsta ne tikai fiziski, bet arī mentāli.
Kā liela daļa no mums, Sigita uzsāka savas deju gaitas tautas dejās un turpināja attīstīt savas prasmes sporta dejās un mākslas vingrošanā.
Jau agrā vecumā Sigita sāka dejot mūsdienu dejas pie Sintija Sin ( studijas vadītāja). Gadu garumā pārņēmusi zināšanas un prasmes, kā arī papildinājusi ar savu raksturu un disciplīnu - Sigita kļuvusi par spēcīgu dejotāju, horeogrāfu un treneri.
Tagad Sigita vēlas dalīties ar savu mīlestību pret deju ar citiem.

Dance Fit Body
Deju fitnesa & deju trenere.

Sintija Breita

Sintija ir aktīvi dejojusi un sportojusi no agras bērnības.

Pamati sportā, akrobātikā un klasiskajā dejā apgūti sporta aerobikā, bet vēlākos gados apgūti dažādi deju stili un aktiermeistarība.
Pēdējo 10 gadu laikā Sintija kā dejotāja ņēmusi dalību ļoti daudz un dažādos šovos, pasākumos un koncertos gan Latvijā - deju grupas Fandango sastāvā, gan ārpus tās.
Pēdējos 3 gadus dejojusi šovos Vācijā, paralēli apgūstot arī iluzionistes mākslu.

Kā pasniedzēja darbojusies jau vairāk kā 5 gadus, vadot dejas gan pašiem mazākajiem, gan veidojot horeogrāfijas jau profesionāliem dejotājiem.
Pagājušajā gadā radusies vēlme nostiprināt praktisko pieredzi un iegūt jaunas zināšanas, tāpēc ieguvusi fitnesa speciālista profesionālo izglītību.

Kustība un deja nav Sintijas darbs, tā viennozīmīgi ir kaislība!