Studijas īpašniece, vadītāja.
Galvenā horeogrāfe.

SINTIJA SIN (Stalgeviča)

Sintija ir horeogrāfe un dejotāja, kura jau kopš agras bērnības praktizē un apgūst dažādus deju stilus.

Savu profesionālo pieredzi guvusi ne vien Latvijā, bet arī ārvalstīs, uzstājoties visā Eiropā un piedaloties dažādās meistarklasēs Spānijā un ASV.

Sintija ir viena no retajiem pasniedzējiem Latvijā, kas pilnīgi apguvusi HEELS deju specifiku - 6 mēnešu garumā Sintija apguva HEELS prasmes BRODVEJAS deju centrā , Ņujorkā , pie tādiem pasniedzējiem kā Yanis Marshall , kurš pasaulē pazīstams ar savu unikālo dejotprasmi augstpapēžu kurpēs un Shirlene Quigley ( Beyonce, Missy Elliot, Rihanna dejotāja un Queendom Crew vadītāja) , kā arī ļoti intensīvu mēnesi pavadīja MILLENIUM deju centrā un PLAYGROUND LA, Los Andželosā, pie Brinn Nicole ( Pumpfidence) , Amy Morgan ( Heels Technique Basics), Jersey Maniscalco ( Hottie Heels).

Paralēli pilnveidojusi zināšanas Street Jazz, Jazz Funk un House deju stilos - pie Jojo Gomez, Brian Friedman, Jeremiah Haynes u.c.

Sintija turpina pilveidoties ik dienas, vēlas attīstīt Latvijas dejotāju līmeni un vairot dejotāju iespējas pasaules mērogā.

Horeogrāfe, dejotāja un līdere, kas ar savu talantu prot iedvesmot un aizraut!

Sintija deju nodarbību pasniedzēja
HEELS deju trenere & horeogrāfe

Sigita Liepiņa

Sigita dejo kopš sevi atceras un dejošanu uztver kā daļu no sevis. Tā pilveido un attīsta ne tikai fiziski, bet arī mentāli.
Kā liela daļa no mums, Sigita uzsāka savas deju gaitas tautas dejās un turpināja attīstīt savas prasmes sporta dejās un mākslas vingrošanā.
Jau agrā vecumā Sigita sāka dejot mūsdienu dejas pie Sintija Sin ( studijas vadītāja). Gadu garumā pārņēmusi zināšanas un prasmes, kā arī papildinājusi ar savu raksturu un disciplīnu - Sigita kļuvusi par spēcīgu dejotāju, horeogrāfu un treneri.
Tagad Sigita vēlas dalīties ar savu mīlestību pret deju ar citiem.