Nodarbību apraksts

HOREOGRĀFIJA no 12.g.v

SIN STILETTOS raksturo izteikti sievišķīgas , spēcīgas un dinamiskas kustības.
Kaut pamatā vienmēr ieliekam savu īpašo raksturu un stilu, tomēr aktīvi sekojam un attīstamies līdzi mūsdienu deju tendencēm.

Horeogrāfijas nodarbības tiek kombinētas no dažādiem, pamatā komerciālajiem ( tas , ko redzat koncertos, video klipos, reklāmās) , deju stiliem, bet ik katrai studijas dejotājai būs iespēja apgūt arī KLASISKĀS dejas un JAZZ dejas pamatus, kā arī pastiprināti attīstīt lokanību, kas ir būtiska dejotājas prasme.

Vai tā būs deja ar krēsliem, plikām kājām vai augstpapēžu kurpēm - mērķis ir gūt vispusīgas dejas prasmes , pasniegt sevi ar pārliecību , uzlabot pašapziņu un kopīgi radīt baudāmu priekšnesumu gan savām sajūtām, gan skatītājiem!

Tiks veikti arī fiziskie vingrinājumi ķermeņa tonusam un lokanībai.

BEGINNERS – Horeogrāfijas klase dāmām bez deju priekšzināšanām

INT – dāmām ar deju priekšzināšanām

Piedāvajam apgūt - HEELS, JAZZ, KLASIKU, LA COMMERCIAL ( street jazz, jazz funk, hip hop)

Lūgums sekot līdzi grafikam un pieteikties nodarbībām laicīgi.
Grafiks tiek atjaunots/ papildināts reizi nedēļā.
Iegādājoties abonementu, Jūs tiksiet pievienotas privātai Facebook Grupiņai, kur varēsiet pieteikties nodarbībām iepriekš un veidot sev piemērotu grafiku.

GRAFIKU VARAM APSKATĪT  ŠEIT

UZMANĪBU!

Mīļās dāmas. Dance Fit Body ir kļuvis par neatkarīgu zīmolu. Turpmāk pieteikties Dance Fit Body nodarbībām varat www.facebook.com/dancefitbody

DANCE FIT BODY

Vidējas intensitātes deju fitnesa grupu nodarbība ar mērķi iegūt spēcīgu, tonizētu un lokanu ķermeni, attīstot vispārējo muskulatūru, izkopjot stāju un pats galvenais – veidojot radošu un aizraujošu pieeju aktīvam un veselīgam dzīvesveidam. Treniņš ietver interesantu un viegli apgūstamu horeogrāfiju, lai uzlabotu deju prasmes un vienlaikus attīstītu arī fiziskās īpašības – izturību, spēku, koordināciju un lokanību. Tas ir fitnesa un mūsdienu deju apvienojums, kas norit enerģiskas mūzikas pavadībā, lai paceltos pāri ikdienībai un gūtu pozitīvas emocijas.

DFB grupai nav vecuma un fiziskās sagatavotības līmeņa ierobežojuma.