Nodarbību apraksts

HOREOGRĀFIJA no 16.g.v

SIN STILETTOS raksturo izteikti sievišķīgas , spēcīgas un dinamiskas kustības.
Kaut pamatā vienmēr ieliekam savu īpašo raksturu un stilu, tomēr aktīvi sekojam un attīstamies līdzi mūsdienu deju tendencēm.

Horeogrāfija tiek kombinēta no dažādiem, pamatā komerciālajiem ( tas , ko redzat koncertos, video klipos, reklāmās) , deju stiliem, bet nodarbībās ik katrai dejotājai būs iespēja apgūt arī klasiskās dejas un jazz dejas pamatus, kā arī pastiprināti attīstīt lokanību, kas ir būtiska dejotājas prasme.

Vai tā būs deja ar krēsliem, plikām kājām vai augstpapēžu kurpēm - mērķis ir gūt vispusīgas dejas prasmes , pasniegt sevi ar pārliecību , uzlabot pašapziņu un kopīgi radīt baudāmu priekšnesumu gan savām sajūtām, gan skatītājiem!

Tiks veikti arī fiziskie vingrinājumi ķermeņa tonusam un lokanībai.

Nodarbības dalam līmeņos un vecumos.

BEG no 16 g.v – Horeogrāfijas klase meitenēm bez priekšzināšanām no 16 g.v

BEG/ INT – Horeogrāfijas klase iesācēja līmenim ar deju priekšzināšanām
INT/ ADV – Horeogrāfijas klase augsta un vidēja līmeņa dejotājām

HOREOGRĀFIJA PUSAUDZĒM ( TEENS 12 - 16 g.v. )

Vadoties pēc ASV standartiem, esam izveidojušas īpašu programmu mūsu jaunākajām dejotājām!

Horeogrāfija ir vecuma grupai atbilstoša, daudzpusīga un pastiprināta uzmanība tiks veltīta tieši tām prasmēm, kas ir būtiskas, lai kļūtu par patiesi konkurētspējīgu dejotāju pasaules līmenī - atklāt savu unikālo dejotājas "es", spēja adaptēties un pielāgot savu raksturu dažādiem deju stiliem, spēja ātri uztvert un apgūt jaunas kustības, spēcīga lokanība, aktiermeistarība, labas iemaņas klasiskajā un jazz dejā.

DANCE FIT BODY

Vidējas intensitātes deju fitnesa grupu nodarbība ar mērķi iegūt spēcīgu, tonizētu un lokanu ķermeni, attīstot vispārējo muskulatūru, izkopjot stāju un pats galvenais – veidojot radošu un aizraujošu pieeju aktīvam un veselīgam dzīvesveidam. Treniņš ietver interesantu un viegli apgūstamu horeogrāfiju, lai uzlabotu deju prasmes un vienlaikus attīstītu arī fiziskās īpašības – izturību, spēku, koordināciju un lokanību. Tas ir fitnesa un mūsdienu deju apvienojums, kas norit enerģiskas mūzikas pavadībā, lai paceltos pāri ikdienībai un gūtu pozitīvas emocijas.

DFB grupai nav vecuma un fiziskās sagatavotības līmeņa ierobežoju